Kredyty

DLA KLIENTÓW AGENCJI NIERUCHOMOŚCI LUKSUS OFERTA SPECJALNA:

ZWROT KOSZTU ZA WYCENĘ/KONTROLĘ NIERUCHOMOŚCI ORAZ

UBEZPIECZENIE MIESZKANIA NA PIERWSZY ROK GRATIS!!!


Dla kredytów nie niższych niż 200.000zł

CERTUM CFO

Certum jest firmą doradczą działającą na rynku finansowania hipotecznego, oferuje pomoc w doborze ofert kredytowych. Powodów naszego sukcesu na rynku doradztwa finansowego jest kilka. Postrzegani jesteśmy jako grupa specjalistów, mających doskonały kontakt z Klientami. Właśnie w profesjonalizmie i rzetelności tkwi nasza siła.

Dzięki Doradcom CERTUM CFO w jednym miejscu mogą Państwu porównać kredyty mieszkaniowe oferowane przez wiele banków i wybrać najbardziej korzystne rozwiązanie. Doradca pomoże Państwu w wypełnieniu wszelkich formalności związanych z zaciągnięciem kredytu mieszkaniowego.

Wielogodzinne analizowanie szerokiej oferty rynku finansowego nie musi być Państwa obowiązkiem. Dobór odpowiedniej oferty może być trafny i szybki bez błądzenia we mgle dynamicznie zmieniających się propozycji banków i innych firm.

Na rozmowie wstępnej Twój osobisty Doradca udzieli Ci wszelkich informacji na temat warunków kredytu, zdolności kredytowej oraz wymaganej dokumentacji umożliwiającej rozpoczęcie procedury ubiegania się o kredyt. Doradca na bieżąco informuje Cię na jakim etapie jest wniosek kredytowy, razem z Tobą przejdziemy całą procedurę kredytową.

Katarzyna Przybylska

Katarzyna Łobaza